Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Karoq 2017- (4×2, opravná sada)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Karoq. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Karoq 2017- (4x2
Značka: Rezaw-Plast
890 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Karoq. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Karoq. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Akční produkt Gumová vana do kufru můžete koupit pohodlně na našich stránkách ve známé rubrice gumové vany. Připravili jsme pro vás vyjímečné zboží ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný dodavatel Rezaw-Plast vás a vaše blízké obohatí o top produkty Udělejte radost sami sobě. To ale není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás více kousků od značky Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Škoda Karoq 2017- (4x2, opravná sada) od oblíbené značky Rezaw-Plast jednoduše můžete najít v naší online nabídce za výborné peníze! Nyní zakoupíte za 890 Kč.