Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Suzuki VITARA 2014- (dolní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Suzuki Vitara. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Suzuki VITARA 2014- (dolní dno)
Značka: Rezaw-Plast
890 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Suzuki Vitara. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Suzuki Vitara. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Ve slevě výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Suzuki VITARA 2014- (dolní dno) máte možnost koupit mimo jiné tu ve známé sekci gumové vany. Prozkoumejte ještě jiné produkty z této známé sekce za parádní cenu. Dodavatel Rezaw-Plast dlouhodobě dodává špičkové produkty Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento neodolatelný kousek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast Suzuki VITARA 2014- (dolní dno) od skvělého výrobce Rezaw-Plast naleznete momentálně v naši nabídce skutečně výhodně! V akci za 890 Kč.