Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW ID.4 2020- (dolní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW ID.4. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW ID.4 2020- (dolní dno)
Značka: Rezaw-Plast
1 440 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW ID.4. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW ID.4. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento levný produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW ID.4 2020- (dolní dno) máte možnost dostat jednoduše tu na webu zařazený v rubrice gumové vany. Mrkněte na ještě jiné produkty z této sekce za výborné peníze! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od značky Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Rezaw-Plast svým zákazníkům nabízí skvělý sortiment. Nakupujte výhoděn u nás.

Kvalitní a žádaný produkt Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW ID.4 2020- (dolní dno) od odblíbeného výrobce Rezaw-Plast je k sehnání právě teď za báječnou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 1 440 Kč.