Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW T-Roc 2017- (dolní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW T-Roc. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo... více informací »
Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW T-Roc 2017- (dolní dno)
Značka: Rezaw-Plast
890 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW T-Roc. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW T-Roc. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rezaw-Plast mají pro většinu modelů zvýšený okraj (3-4cm), který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

U modelů aut, které mají dno a hranu kufru v jedné rovině, nemá hrana gumové vany směřující ven z kufru zvýšený okraj a to z toho důvodu, aby při manipulaci s nákladem zvýšený okraj nepřekážel.

Povrch gumové vany má hrubou, protiskluzovou texturu, která do jisté míry brání převáženému nákladu proti samovolnému posouvání v zatáčkách.

Vanu lze  z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout. Údržba i čištění je pak velice snadné.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento designový produkt je k dispozici právě nyní tady na webu ve známé sekci gumové vany! Mrkněte na skvělé produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze. To však není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na více produktů od dodavatele Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární výrobce Rezaw-Plast pro vás vyrábí kvalitní výrobky Udělejte radost sami sobě!

Nový výrobek Gumová vana do kufru Rezaw-Plast VW T-Roc 2017- (dolní dno) od společnosti Rezaw-Plast je k dostání v naší internetové nabídce za výhodnou cenu! Za bezkonkureční cenu 890 Kč.