Gumová vana do kufru Rigum Audi A4 2008-2016 (combi)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi A4. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Audi A4 2008-2016 (combi)
Značka: Rigum
849 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi A4. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi A4. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Diskontní produkt Gumová vana do kufru Rigum Audi A4 2008-2016 (combi) máte možnost dostat jednoduše tu na našich stránkách v oblíbené rubrice gumové vany. Podívejte se na kvalitní kousky ze zmíněné rubriky v bezva akci! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další skvělé kousky od značky Rigum. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Rigum dlouhodobě vyrábí kvalitní produkty

Tento oblíbený výrobek Gumová vana do kufru Rigum Audi A4 2008-2016 (combi) od dodavatele kvalitních produktů Rigum snadno najdete u nás právě za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za 849 Kč.