Gumová vana do kufru Rigum Audi Q3 2018- (horní i dolní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi Q3. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Audi Q3 2018- (horní i dolní dno)
Značka: Rigum
649 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi Q3. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Audi Q3. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Designový výrobek Gumová vana do kufru Rigum Audi Q3 2018- (horní i dolní dno) máte možnost nakoupit aktuálně tu na našem webu zařazený v rubrice gumové vany! Vyberte si zlevněné produkty z této známé kategorie za super cenu. Věhlasný výrobce Rigum vás obohatí o kvalitní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Vysoce kvalitní výrobek Gumová vana do kufru Rigum Audi Q3 2018- (horní i dolní dno) od top značky Rigum máte možnost dostat u nás teď za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte od 649 Kč.