Gumová vana do kufru Rigum BMW X3 2017- (G01)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz BMW X3 G01. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum BMW X3 2017- (G01)
Značka: Rigum
849 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz BMW X3 G01. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz BMW X3 G01. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Kvalitní a levný produkt je k sehnání také tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice gumové vany. Připravili jsme kvalitní produkty z této známé sekce za akční cenu. Věhlasná značka Rigum má top výrobky Nebojte, máme toho více, mrkněte na více skvělých kousků značky Rigum. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Gumová vana do kufru Rigum BMW X3 2017- (G01) od známé společnosti Rigum je k dispozici ještě dnes za nejnižší cenu! Aktuálně v akci za 849 Kč.