Gumová vana do kufru Rigum BMW X5 2018- (G05)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz BMW X5 G05. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum BMW X5 2018- (G05)
Značka: Rigum
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz BMW X5 G05. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz BMW X5 G05. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Unikátní produkt dostanete právě teď tu na webu umístěný v rubrice gumové vany! Nyní můžete získat parádní zboží z této známé sekce na pár kliknutí. Věhlasný výrobce Rigum vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky Udělejte radost sami sobě.

Tento levný produkt Gumová vana do kufru Rigum BMW X5 2018- (G05) od výrobce se zárukou kvality Rigum jednoduše můžete sehnat aktuálně na našich stránkách za výborné peníze! V akci za cenu 1 099 Kč.