Gumová vana do kufru Rigum Dacia Duster 4×4 2010-2018

Gumová vana má přesný tvar pro vůz  Dacia Duster. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Dacia Duster 4x4 2010-2018
Značka: Rigum
830 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz  Dacia Duster. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz  Dacia Duster. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Kvalitní a žádaný produkt Gumová vana do kufru Rigum Dacia Duster je k získání ještě na našem webu v kategorii gumové vany. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu. To však není všechno, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na další kvalitní zboží od značky Rigum. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Gumová vana do kufru Rigum Dacia Duster 4x4 2010-2018 od značky s dobrým jménem Rigum je k sehnání zrovna dneska za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci od 830 Kč.