Gumová vana do kufru Rigum Ford Galaxy 2015- (7 míst, sklopená 3. řada)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Galaxy. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Ford Galaxy 2015- (7 míst
Značka: Rigum
880 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Galaxy. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Galaxy. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Unikátní a oblíbený produkt Gumová vana do kufru Rigum Ford Galaxy 2015- (7 míst, sklopená 3. řada) najdete teď na webu umístěný v sekci gumové vany! Získejte ještě jiné zboží z této populární kategorie jednoduše online. Přední dodavatel Rigum dlouhodobě dodává vynikající zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Naše nabídka je široká, mrkněte na další vybrané kousky od výrobce Rigum. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Gumová vana do kufru Rigum Ford Galaxy 2015- (7 míst, sklopená 3. řada) od dodavatele s dlouholetou historií Rigum snadno pořídíte aktuálně ve výprodejové akci. Cena od 880 Kč.