Gumová vana do kufru Rigum Ford Mondeo Tournier 2015-

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Mondeo Tournier. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Ford Mondeo Tournier 2015-
Značka: Rigum
849 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Mondeo Tournier. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Ford Mondeo Tournier. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Tento vynikající produkt je k sehnání aktuálně tady na našich stránkách zařazený v rubrice gumové vany! Máme pro vás zlevněné produkty z této známé rubriky v bezva akci. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od dodavatele Rigum. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Rigum poskytuje špičkový sortiment.

Zajímavý výrobek Gumová vana do kufru Rigum Ford Mondeo Tournier 2015- od společnosti s úžasnou pověstí Rigum jednoduše získáte momentálně v bezva akci! Pouze nyní za 849 Kč.