Gumová vana do kufru Rigum Hyundai i30 2017-2018 (combi)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai i30 combi - vyrobeno v roce 2017 až 2018. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Hyundai i30 2017-2018 (combi)
Značka: Rigum
899 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai i30 combi - vyrobeno v roce 2017 až 2018. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai i30 combi – vyrobeno v roce 2017 až 2018. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Tento exkluzivní výrobek Gumová vana do kufru lze získat právě tady u nás v rubrice gumové vany. Pořiďte si ještě ostatní produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Rigum vám může poskytnout vynikající sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kousky od výrobce Rigum. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Akční kus Gumová vana do kufru Rigum Hyundai i30 2017-2018 (combi) od našeho předního výrobce Rigum snadno pořídíte bezpečně online v bezva akci! Produkt momentálně prodáváme za 899 Kč.