Gumová vana do kufru Rigum Hyundai ix20 2010-2019 (horní i dolní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai ix20. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Hyundai ix20 2010-2019 (horní i dolní dno)
Značka: Rigum
690 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai ix20. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai ix20. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Tento velmi žádaný produkt Gumová vana do kufru Rigum Hyundai ix20 je k dostání rovnou na našich stránkách v populární kategorii gumové vany. Nyní pořídíte unikátní produkty z této rubriky v bezva akci. Nebojte, máme toho více, u nás najdete další skvělé kousky od výrobce Rigum. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Gumová vana do kufru Rigum Hyundai ix20 2010-2019 (horní i dolní dno) od populární značky Rigum jednoduše můžete pořídit tady nyní levně! Aktuálně v akci za 690 Kč.