Gumová vana do kufru Rigum Hyundai ix35 2010-2015

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai IX35. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Hyundai ix35 2010-2015
Značka: Rigum
960 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai IX35. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Hyundai IX35. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Kvalitní a žádaný produkt Gumová vana do kufru Rigum Hyundai ix35 2010-2015 můžete nakoupit jednoduše tady a teď na našem webu ve známé rubrice gumové vany. Mrkněte na ještě jiné zboží ve zmíněné sekci za outletovou cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také více kvalitních produktů značky Rigum. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Gumová vana do kufru Rigum Hyundai ix35 2010-2015 od společnosti s úžasnou pověstí Rigum lze získat již dnes za mimořádně nízkou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 960 Kč.