Gumová vana do kufru Rigum Kia Ceed 2012-2018 (combi)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Kia Ceed. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Kia Ceed 2012-2018 (combi)
Značka: Rigum
799 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Kia Ceed. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Kia Ceed. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Tento exkluzivní výrobek Gumová vana do kufru Rigum Kia Ceed 2012-2018 (combi) seženete bezprostředně tu zařazený v sekci gumové vany! Vyberte si vyjímečné produkty z této známé kategorie v akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od výrobce Rigum. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Gumová vana do kufru Rigum Kia Ceed 2012-2018 (combi) od skvělé a známé značky Rigum jednoduše naleznete momentálně na webu za výprodejovou cenu! Cena od 799 Kč.