Gumová vana do kufru Rigum Mazda 6 2012- (combi)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mazda 6. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Mazda 6 2012- (combi)
Značka: Rigum
770 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mazda 6. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mazda 6. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Kvalitní a oblíbený výrobek je k získání taky na stránkách v kategorii gumové vany! Nyní si můžete pořídit ostatní zboží z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. Oblíbený výrobce Rigum vám poskytuje kvalitní produkty A to je teprve začátek! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty značky Rigum. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Gumová vana do kufru Rigum Mazda 6 2012- (combi) od výrobce se zárukou kvality Rigum pořídíte aktuálně na našich stránkách za super peníze. Aktuálně stojí u nás 770 Kč.