Gumová vana do kufru Rigum Mercedes E-Class 2016- (W213, combi)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes E-Class. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Mercedes E-Class 2016- (W213
Značka: Rigum
999 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes E-Class. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes E-Class. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Oblíbený a akční výrobek Gumová vana do kufru Rigum Mercedes E-Class 2016- (W213, combi) máte možnost dostat již dnes tady u nás zařazený v sekci gumové vany. Nyní můžete najít unikátní zboží z této oblíbené rubriky za extra cenu! Významná značka Rigum může nabídnout prvotřídní zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další skvělé produkty značky Rigum. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní kousek Gumová vana do kufru Rigum Mercedes E-Class 2016- (W213, combi) od top výrobce Rigum můžete najít zde nyní za akční cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 999 Kč.