www.autoservisdrevojan.cz

Gumová vana do kufru Rigum Mercedes M-Class 2011-2019 (W166)

Tento skvělý produkt Gumová vana do kufru Rigum Mercedes M-Class 2011-2019 (W166) od našeho známého výrobce Rigum seženete zde teď právě za super peníze. V současnosti pořídíte za cenu 940 Kč.
EAN: 8592980821147
Gumová vana do kufru Rigum Mercedes M-Class 2011-2019 (W166)
Ověřit dostupnost
Značka: Rigum
940

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mercedes M-Class (W166). Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.