Gumová vana do kufru Rigum Mitsubishi Outlander 2012- (5 míst)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mitsubishi Outlander. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Mitsubishi Outlander 2012- (5 míst)
Značka: Rigum
770 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mitsubishi Outlander. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mitsubishi Outlander. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Žádaný produkt lze sehnat pohodlně na našem webu zařazený v kategorii gumové vany! Vyberte si další produkty z této populární sekce za výhodné peníze! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od značky Rigum. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Rigum vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky. Nové kousky každý den!

Oblíbený a kvalitní produkt Gumová vana do kufru Rigum Mitsubishi Outlander 2012- (5 míst) značky Rigum získáte na našich stránkách teď se slevou. Cenově vychází na 770 Kč.