Gumová vana do kufru Rigum Mitsubishi Space Star 2018-

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mitsubishi Space Star. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Mitsubishi Space Star 2018-
Značka: Rigum
769 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mitsubishi Space Star. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Mitsubishi Space Star. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Zlevněný produkt Gumová vana do kufru lze zakoupit bezprostředně na webu ve známé rubrice gumové vany. Vyberte si zcela nové produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na více produktů od výrobce Rigum. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Rigum poskytuje kvalitní produkty Udělejte si radost!

Oblíbený kus Gumová vana do kufru Rigum Mitsubishi Space Star 2018- od spolehlivé značky Rigum je k získání zrovna dneska levně. Momentálně v akci za 769 Kč.