Gumová vana do kufru Rigum Nissan Qashqai 2014-2021 (horní, dolní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Nissan Qashqai. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Nissan Qashqai 2014-2021 (horní
Značka: Rigum
699 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Nissan Qashqai. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Nissan Qashqai. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Ve slevě tento kus Gumová vana do kufru Rigum Nissan Qashqai 2014-2021 (horní, dolní dno) máte možnost nakoupit bezprostředně tu na našem webu v populární rubrice gumové vany. Nyní můžete najít ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu!

Hodně prodávaný produkt Gumová vana do kufru Rigum Nissan Qashqai 2014-2021 (horní, dolní dno) od známého výrobce Rigum je k získání v naší internetové nabídce ve výhodné akci. Právě teď za cenu 699 Kč.