Gumová vana do kufru Rigum Opel Astra K 2015-2021 (combi)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Opel Astra K. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Opel Astra K 2015-2021 (combi)
Značka: Rigum
799 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Opel Astra K. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Opel Astra K. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Tento vynikající kus Gumová vana do kufru Rigum Opel Astra K jde sehnat právě zde na našem webu v populární kategorii gumové vany. Máme pro vás skvělé produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se taky na další skvělé zboží od dodavatele Rigum. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbená značka Rigum nabízí vynikající výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Kvalitní a žádaný produkt Gumová vana do kufru Rigum Opel Astra K 2015-2021 (combi) od známé kvalitní značky Rigum pohodlně pořídíte zde nyní opravdu levně! Levně za cenu 799 Kč.