Gumová vana do kufru Rigum Peugeot 3008 2016- (horní i dolní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz  Peugeot 3008. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Peugeot 3008 2016- (horní i dolní dno)
Značka: Rigum
770 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz  Peugeot 3008. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz  Peugeot 3008. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Tento kvalitní kousek Gumová vana do kufru Rigum Peugeot 3008 2016- (horní i dolní dno) máte možnost koupit již dnes tady a teď na našem webu zařazený v rubrice gumové vany. Nyní získáte kvalitní produkty ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na více skvělých produktů od značky Rigum. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Gumová vana do kufru Rigum Peugeot 3008 2016- (horní i dolní dno) od našeho známého výrobce Rigum pohodlně nakoupíte v naší online nabídce levně! Cena od 770 Kč.