Gumová vana do kufru Rigum Peugeot 308 2013-2021 (combi)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Peugeot 308. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Peugeot 308 2013-2021 (combi)
Značka: Rigum
840 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Peugeot 308. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Peugeot 308. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Často hledaný kousek Gumová vana do kufru Rigum Peugeot 308 2013-2021 (combi) máte možnost koupit v pohodě tu ve známé rubrice gumové vany. Získejte parádní výrobky z této populární sekce za nejlepší ceny. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více skvělých kousků značky Rigum. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Rigum pro své zákazníky nabízí vynikající produkty.

Hodně prodávaný výrobek Gumová vana do kufru Rigum Peugeot 308 2013-2021 (combi) od společnosti se zárukou kvality Rigum jde koupit v naší internetové nabídce za rozumné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 840 Kč.