Gumová vana do kufru Rigum Seat Leon 2012-2020 (combi, horní i dolní dno)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Seat Leon. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Seat Leon 2012-2020 (combi
Značka: Rigum
799 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Seat Leon. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Seat Leon. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Akční a ve slevě produkt Gumová vana do kufru Rigum Seat Leon 2012-2020 můžete sehnat aktuálně tady na našich stránkách v kategorii gumové vany. Nyní koupíte ostatní produkty z této sekce na pár kliknutí. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od značky Rigum. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Gumová vana do kufru Rigum Seat Leon 2012-2020 (combi, horní i dolní dno) od kvalitní společnosti Rigum snadno můžete sehnat v naší nabídce skutečně levně! Ceny od 799 Kč.