Gumová vana do kufru Rigum Škoda Karoq 2017- (4×4)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Karoq. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Škoda Karoq 2017- (4x4)
Značka: Rigum
649 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Karoq. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Karoq. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Výjimečný a žádaný produkt Gumová vana do kufru Rigum Škoda Karoq 2017- (4×4) získáte bez problémů tu na webu ve známé kategorii gumové vany. Nyní získáte vyjímečné produkty z této známé kategorie za internetové ceny! V očích zákazníků populární výrobce Rigum nabízí vysoce kvalitní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Rigum. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Gumová vana do kufru Rigum Škoda Karoq 2017- (4x4) od dodavatele zboží Rigum můžete pořídit zrovna dneska za nejnižší cenu! K sehnání zrovna v akci za 649 Kč.