Gumová vana do kufru Rigum Škoda Kodiaq 2017- (5 míst, plná rezerva)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Kodiaq. Rozměr zavazadlového prostoru cca 100cm šíře, 95cm hloubka. Díky přesnému střihu vyplní... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Škoda Kodiaq 2017- (5 míst
Značka: Rigum
770 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Kodiaq. Rozměr zavazadlového prostoru cca 100cm šíře, 95cm hloubka. Díky přesnému střihu vyplní...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Kodiaq. Rozměr zavazadlového prostoru cca 100cm šíře, 95cm hloubka. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Unikátní a žádaný výrobek Gumová vana do kufru Rigum je k dostání mimo jiné tady na našich stránkách v populární sekci gumové vany. Připravili jsme kvalitní produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu. Tento výrobce Rigum vám může nabídnout skvělé produkty Přesvědčte se sami.

Tento akční a ve slevě výrobek Gumová vana do kufru Rigum Škoda Kodiaq 2017- (5 míst, plná rezerva) od kvalitního výrobce Rigum pořídíte na našich stránkách nyní extra výhodně. Nyní pořídíte za 770 Kč.