Gumová vana do kufru Rigum Škoda Octavia I. 1996-2010 (combi)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Octavia I. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Škoda Octavia I. 1996-2010 (combi)
Značka: Rigum
760 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Octavia I. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Škoda Octavia I. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento akční produkt Gumová vana do kufru Rigum Škoda Octavia I. 1996-2010 (combi) můžete sehnat prostě tu na našem webu v oblíbené kategorii gumové vany! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty ve zmíněné sekci v akci! Přední značka Rigum dlouhodobě nabízí prvotřídní výrobky. Vždyť to vidíte sami! To není všechno, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další skvělé produkty od dodavatele Rigum. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Gumová vana do kufru Rigum Škoda Octavia I. 1996-2010 (combi) od přední společnosti Rigum máte možnost získat online ve výhodné akci. Právě teď jen za 760 Kč.