Gumová vana do kufru Rigum Subaru Outback 2015-2021

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Subaru Outback. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Subaru Outback 2015-2021
Značka: Rigum
849 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Subaru Outback. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Subaru Outback. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Kvalitní a žádaný produkt Gumová vana do kufru Rigum Subaru Outback jde získat již dnes tady u nás v populární sekci gumové vany. Připravili jsme parádní výrobky ve zmíněné rubrice za super peníze. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele Rigum. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Rigum dlouhodobě nabízí skvělý sortiment.

Žádaný výrobek Gumová vana do kufru Rigum Subaru Outback 2015-2021 od přední společnosti Rigum můžete sehnat tady teď opravdu levně. Aktuálně v akci od 849 Kč.