Gumová vana do kufru Rigum Suzuki Swace 2020-

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Suzuki Swace. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Suzuki Swace 2020-
Značka: Rigum
949 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Suzuki Swace. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Suzuki Swace. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Tento designový výrobek pořídíte prostě tu na stránkách v populární kategorii gumové vany. Připravili jsme akční kousky ve zmiňované kategorii za akční cenu! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další kousky od výrobce Rigum. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Rigum dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Exkluzivní kus Gumová vana do kufru Rigum Suzuki Swace 2020- od výrobce se zárukou kvality Rigum k dostání právě skutečně levně! Aktuálně za 949 Kč.