Gumová vana do kufru Rigum Volvo V90 2016- (combi)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volvo V90. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Volvo V90 2016- (combi)
Značka: Rigum
920 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volvo V90. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volvo V90. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Oblíbený výrobek Gumová vana do kufru můžete nakoupit lehce na našem webu umístěný v sekci gumové vany! Máme pro vás zcela nové produkty z této oblíbené sekce za extra cenu! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Rigum. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kousek Gumová vana do kufru Rigum Volvo V90 2016- (combi) od známé společnosti Rigum je k dostání v naší online nabídce za skvělou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 920 Kč.