Gumová vana do kufru Rigum Volvo XC60 2008-2017

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volvo XC60. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Volvo XC60 2008-2017
Značka: Rigum
999 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volvo XC60. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volvo XC60. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Nový produkt Gumová vana do kufru Rigum Volvo XC60 2008-2017 lze získat přímo tu na našich stránkách v populární kategorii gumové vany! Získejte parádní zboží z této známé kategorie ve výhodné akci! Tento výrobce Rigum pro své zákazníky nabízí kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od dodavatele Rigum. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Gumová vana do kufru Rigum Volvo XC60 2008-2017 od dodavatele se skvělou pověstí Rigum jde nakoupit u nás teď napořád výhodně. Nabídky od 999 Kč.