Gumová vana do kufru Rigum Volvo XC90 2015-

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volvo XC90. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum Volvo XC90 2015-
Značka: Rigum
1 229 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volvo XC90. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz Volvo XC90. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Tento unikátní produkt máte možnost sehnat již dnes tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci gumové vany! Získejte ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci za příznivou cenu! Oblíbená značka Rigum pro vás vyrábí skvělé zboží To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další zboží od výrobce Rigum. Najdete je níže na této stránce.

Zlevněný výrobek Gumová vana do kufru Rigum Volvo XC90 2015- od dodavatele se skvělou pověstí Rigum jednoduše pořídíte tady téměř zdarma. Akční ceny od 1 229 Kč.