Gumová vana do kufru Rigum VW Golf V. 2003-2010 (hatchback, dojezdové kolo/opravná sada)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Golf V. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum VW Golf V. 2003-2010 (hatchback
Značka: Rigum
690 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Golf V. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Golf V. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Tento exkluzivní produkt Gumová vana do kufru Rigum VW Golf V. 2003-2010 (hatchback, dojezdové kolo/opravná sada) pořídíte bezstarostně tady a teď na našich stránkách v populární kategorii gumové vany! Podívejte se na zlevněné produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další skvělé zboží značky Rigum. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Gumová vana do kufru Rigum VW Golf V. 2003-2010 (hatchback, dojezdové kolo/opravná sada) od známého předního výrobce Rigum snadno můžete pořídit u nás teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční ceny od 690 Kč.