Gumová vana do kufru Rigum VW Passat B7 2010-2015 (combi)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Passat. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum VW Passat B7 2010-2015 (combi)
Značka: Rigum
849 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Passat. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Passat. Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Často hledaný produkt Gumová vana do kufru Rigum VW Passat B7 2010-2015 (combi) jde koupit snadno na našem webu v populární kategorii gumové vany! Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z této populární rubriky ve výprodejové akci. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete další vybrané produkty od značky Rigum. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Gumová vana do kufru Rigum VW Passat B7 2010-2015 (combi) originál od značky Rigum pohodlně pořídíte na našich stránkách ve výhodné akci! V akci za cenu 849 Kč.