Gumová vana do kufru Rigum VW Touareg 2010-2018 (dvouzónová klimatizace)

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Touareg (dvouzónová klimatizace - clima control ve voze). Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový... více informací »
Gumová vana do kufru Rigum VW Touareg 2010-2018 (dvouzónová klimatizace)
Značka: Rigum
880 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Touareg (dvouzónová klimatizace - clima control ve voze). Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový...

Gumová vana má přesný tvar pro vůz VW Touareg (dvouzónová klimatizace – clima control ve voze). Díky přesnému střihu vyplní zavazadlový prostor a dokonale ochrání kufr před znečištěním nebo před poškozením původního koberce.

Gumové vany do kufru od výrobce Rigum mají na svém povrchu vyobrazený konkrétní model vozu, do kterého pasují viz. fotografie produktu. Okraj vany má okraj vysoký 2cm, který v případě vylitého nákladu nebo roztátého sněhu bezpečně udrží tekutinu a ochrání interiér vozu.

Povrch gumové vany již z podstaty materiálu zabraňuje klouzání a samovolné posouvání nákladu v zatáčkách nebo při brzdění.

Vanu lze z kufru kdykoliv velmi jednoduše vyjmout a čištění i údržba jsou pak velice snadné.

Gumové vany značky Rigum jsou 100% český výrobek!

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Ve slevě produkt Gumová vana do kufru Rigum VW Touareg 2010-2018 můžete nakoupit nyní tu na našem webu v populární rubrice gumové vany! Máme pro vás kvalitní výrobky z naší sekce za super ceny.

Oblíbený a akční produkt Gumová vana do kufru Rigum VW Touareg 2010-2018 (dvouzónová klimatizace) od značky se skvělou pověstí Rigum dostanete teď za nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 880 Kč.