Gumové autokoberce CIK Citroen Berlingo 2019- (oválné fixace)

Gumové autokoberce Citroen Berlingo 2019- (oválné fixace) Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Citroen Berlingo, který se vyrábí od roku 2019. Jedná... více informací »
Gumové autokoberce CIK Citroen Berlingo 2019- (oválné fixace)
Značka: CIK
690 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce Citroen Berlingo 2019- (oválné fixace) Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Citroen Berlingo, který se vyrábí od roku 2019. Jedná...

Gumové autokoberce Citroen Berlingo 2019- (oválné fixace) Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Citroen Berlingo, který se vyrábí od roku 2019. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od výrobce CIKCAR jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Citroen Berlingo. Autokoberce se lisují bez použití PVC.

Ve slevě výrobek Gumové autokoberce CIK Citroen Berlingo 2019- (oválné fixace) od výrobce s mnohaletou tradicí CIK snadno můžete najít u nás teď skutečně výhodně. Nyní můžete mít za 690 Kč.