Gumové autokoberce CIK Citroen Jumpy 2016- (3. řada)

Gumové autokoberce Citroen Jumpy 2016- (3. řada) Kvalitní gumové autokoberce do třetí řady vozu Citroen Jumpy, který se vyrábí od roku 2016. Jedná... více informací »
Gumové autokoberce CIK Citroen Jumpy 2016- (3. řada)
Značka: CIK
590 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce Citroen Jumpy 2016- (3. řada) Kvalitní gumové autokoberce do třetí řady vozu Citroen Jumpy, který se vyrábí od roku 2016. Jedná...

Gumové autokoberce Citroen Jumpy 2016- (3. řada) Kvalitní gumové autokoberce do třetí řady vozu Citroen Jumpy, který se vyrábí od roku 2016. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od výrobce CIKCAR jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Citroen Jumpy. Autokoberce se lisují bez použití PVC. Kvalitní a velmi žádaný produkt je k získání zrovna tu na stránkách zařazený v kategorii gumové autokoberce! Podívejte se na kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu.

Unikátní produkt Gumové autokoberce CIK Citroen Jumpy 2016- (3. řada) od kvalitního výrobce CIK pohodlně získáte momentálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 590 Kč.