Gumové autokoberce CIK Opel Combo 2019- (oválné fixace)

Gumové autokoberce Opel Combo 2019- (oválné fixace) Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Opel Combo, který se vyrábí od roku 2019. Jedná se o sadu na... více informací »
Gumové autokoberce CIK Opel Combo 2019- (oválné fixace)
Značka: CIK
690 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce Opel Combo 2019- (oválné fixace) Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Opel Combo, který se vyrábí od roku 2019. Jedná se o sadu na...

Gumové autokoberce Opel Combo 2019- (oválné fixace) Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Opel Combo, který se vyrábí od roku 2019. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od výrobce CIKCAR jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Opel Combo. Autokoberce se lisují bez použití PVC.

Zlevněný produkt Gumové autokoberce CIK Opel Combo 2019- (oválné fixace) od známého dodavatele CIK jednoduše můžete získat na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 690 Kč.