Gumové autokoberce CIK Peugeot Rifter 2019- (oválné fixace)

Gumové autokoberce Peugeot Rifter 2019- (oválné fixace) Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Peugeot Rifter, který se vyrábí od roku 2019. Jedná se o... více informací »
Gumové autokoberce CIK Peugeot Rifter 2019- (oválné fixace)
Značka: CIK
690 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce Peugeot Rifter 2019- (oválné fixace) Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Peugeot Rifter, který se vyrábí od roku 2019. Jedná se o...

Gumové autokoberce Peugeot Rifter 2019- (oválné fixace) Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Peugeot Rifter, který se vyrábí od roku 2019. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od výrobce CIKCAR jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Peugeot Rifter. Autokoberce se lisují bez použití PVC.

Oblíbený a kvalitní výrobek Gumové autokoberce CIK Peugeot Rifter 2019- (oválné fixace) od výrobce s mnohaletou tradicí CIK jednoduše můžete získat na našich stránkách teď za super cenu. Výhodně za cenu 690 Kč.