Gumové autokoberce CIK Toyota ProAce City 2020- (oválné fixace)

Gumové autokoberce Toyota ProAce City 2020- (oválné fixace) Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Toyota ProAce City, který se vyrábí od roku 2020.... více informací »
Gumové autokoberce CIK Toyota ProAce City 2020- (oválné fixace)
Značka: CIK
690 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce Toyota ProAce City 2020- (oválné fixace) Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Toyota ProAce City, který se vyrábí od roku 2020....

Gumové autokoberce Toyota ProAce City 2020- (oválné fixace) Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Toyota ProAce City, který se vyrábí od roku 2020. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od výrobce CIKCAR jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Peugeot Rifter. Autokoberce se lisují bez použití PVC.

Hodně prodávaný produkt Gumové autokoberce CIK Toyota ProAce City 2020- (oválné fixace) od společnosti s předním postavením na trhu CIK pohodlně pořídíte v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně za super cenu 690 Kč.