Gumové autokoberce Frogum Audi A8 2010-2017

Gumové autokoberce pro vůz Audi A8, který se vyrábí od roku 2010. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční... více informací »
Gumové autokoberce Frogum Audi A8 2010-2017
Značka: Frogum
920 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce pro vůz Audi A8, který se vyrábí od roku 2010. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční...

Gumové autokoberce pro vůz Audi A8, který se vyrábí od roku 2010. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Audi A8.

Lisují se bez použití PVC a splňují požadavky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.

Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM.

Nový kus Gumové autokoberce Frogum Audi A8 2010-2017 máte možnost dostat zrovna tady na našem webu v kategorii gumové autokoberce! Nyní můžete najít ještě další zboží ve zmiňované sekci za rozumné peníze! Oblíbený dodavatel Frogum pro své zákazníky dodává prvotřídní výrobky U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další produkty od značky Frogum. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Gumové autokoberce Frogum Audi A8 2010-2017 od dodavatele kvalitních produktů Frogum lze nakoupit ještě dnes za výhodnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 920 Kč.