Gumové autokoberce Frogum Citroen Berlingo 2008- (5 míst)

Gumové autokoberce Citroen Berlingo 2008- (5 míst) Gumové autokoberce pro vůz Citroen Berlingo v pětimístné variantě, který se vyrábí od roku 2008.... více informací »
Gumové autokoberce Frogum Citroen Berlingo 2008- (5 míst)
Značka: Frogum
699 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce Citroen Berlingo 2008- (5 míst) Gumové autokoberce pro vůz Citroen Berlingo v pětimístné variantě, který se vyrábí od roku 2008....

Gumové autokoberce Citroen Berlingo 2008- (5 míst) Gumové autokoberce pro vůz Citroen Berlingo v pětimístné variantě, který se vyrábí od roku 2008. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Citroen Berlingo. Lisují se bez použití PVC a splňují požadavky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM. Výjimečný produkt Gumové autokoberce Frogum Citroen Berlingo 2008- (5 míst) máte možnost najít mimo jiné tady na stránkách v kategorii gumové autokoberce. Získejte vyjímečné kusy ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele Frogum. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Gumové autokoberce Frogum Citroen Berlingo 2008- (5 míst) od výrobce Frogum máte možnost sehnat bezpečně online za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 699 Kč.