Gumové autokoberce Frogum Fiat Fiorino 2008- (5 míst)

Gumové autokoberce Fiat Fiorino 2008- (5 míst) Gumové autokoberce pro vůz Fiat Fiorino v pětimístné variantě, který se vyrábí od roku 2008. Jedná... více informací »
Gumové autokoberce Frogum Fiat Fiorino 2008- (5 míst)
Značka: Frogum
640 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce Fiat Fiorino 2008- (5 míst) Gumové autokoberce pro vůz Fiat Fiorino v pětimístné variantě, který se vyrábí od roku 2008. Jedná...

Gumové autokoberce Fiat Fiorino 2008- (5 míst) Gumové autokoberce pro vůz Fiat Fiorino v pětimístné variantě, který se vyrábí od roku 2008. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Fiat Fiorino. Lisují se bez použití PVC a splňují požadavky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM.
Velmi oblíbený kousek Gumové autokoberce Frogum Fiat Fiorino 2008- (5 je k dostání v pohodě na našem webu v sekci gumové autokoberce. Nyní koupíte další kusy z této známé kategorie za parádní cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky značky Frogum. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Gumové autokoberce Frogum Fiat Fiorino 2008- (5 míst) od oblíbené značky Frogum lze zakoupit na našich stránkách teď za skvělou cenu! Aktuálně stojí u nás 640 Kč.