Gumové autokoberce Frogum Iveco Stralis 2002- (široká kabina)

Gumové autokoberce Iveco Stralis 2002- (široká kabina) Gumové autokoberce pro vůz Iveco Stralis se širší kabinou, který se vyrábí od roku 2002.... více informací »
Gumové autokoberce Frogum Iveco Stralis 2002- (široká kabina)
Značka: Frogum
690 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce Iveco Stralis 2002- (široká kabina) Gumové autokoberce pro vůz Iveco Stralis se širší kabinou, který se vyrábí od roku 2002....

Gumové autokoberce Iveco Stralis 2002- (široká kabina) Gumové autokoberce pro vůz Iveco Stralis se širší kabinou, který se vyrábí od roku 2002. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Iveco Stralis. Lisují se bez použití PVC a splňují požadavky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM.

Výjimečný a žádaný produkt Gumové autokoberce Frogum Iveco Stralis 2002- (široká kabina) od oblíbené značky Frogum jde získat zrovna dnes téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 690 Kč.