Gumové autokoberce Frogum Iveco Stralis 2002- (úzká kabina)

Gumové autokoberce Iveco Stralis 2002- (úzká kabina) Gumové autokoberce pro vůz Iveco Stralis s úzkou kabinou, který se vyrábí od roku 2002. Jedná se... více informací »
Gumové autokoberce Frogum Iveco Stralis 2002- (úzká kabina)
Značka: Frogum
699 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce Iveco Stralis 2002- (úzká kabina) Gumové autokoberce pro vůz Iveco Stralis s úzkou kabinou, který se vyrábí od roku 2002. Jedná se...

Gumové autokoberce Iveco Stralis 2002- (úzká kabina) Gumové autokoberce pro vůz Iveco Stralis s úzkou kabinou, který se vyrábí od roku 2002. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Iveco Stralis. Lisují se bez použití PVC a splňují požadavky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM.
Zcela unikátní produkt můžete koupit pohodlně na našich stránkách ve známé sekci gumové autokoberce. Získejte ještě jiné kusy z naší rubriky ve výhodné akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další zboží od výrobce Frogum. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a akční kousek Gumové autokoberce Frogum Iveco Stralis 2002- (úzká kabina) od známého předního výrobce Frogum dostanete zde teď právě extra se slevou! Za bezkonkureční cenu 699 Kč.