Gumové autokoberce Frogum Kia Niro 2016-

Gumové autokoberce Kia Niro 2016- Gumové autokoberce pro vůz Kia Niro, který se vyrábí od roku 2016. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce... více informací »
Gumové autokoberce Frogum Kia Niro 2016-
Značka: Frogum
680 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce Kia Niro 2016- Gumové autokoberce pro vůz Kia Niro, který se vyrábí od roku 2016. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce...

Gumové autokoberce Kia Niro 2016- Gumové autokoberce pro vůz Kia Niro, který se vyrábí od roku 2016. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Kia Niro. Lisují se bez použití PVC a splňují požadavky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM.
Tento oblíbený produkt Gumové autokoberce Frogum Kia Niro jde získat aktuálně u nás v populární rubrice gumové autokoberce! Najděte si parádní produkty z této sekce za outletovou cenu!

Velmi prodávaný produkt Gumové autokoberce Frogum Kia Niro 2016- od výrobce s dlouholetou historií Frogum snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu! Ceny od 680 Kč.