Gumové autokoberce Frogum Peugeot Partner 2008- (5 míst)

Gumové autokoberce Peugeot Partner 2008- (5 míst) Gumové autokoberce pro vůz Peugeot Partner v pětimístné variantě, který se vyrábí od roku 2008.... více informací »
Gumové autokoberce Frogum Peugeot Partner 2008- (5 míst)
Značka: Frogum
699 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce Peugeot Partner 2008- (5 míst) Gumové autokoberce pro vůz Peugeot Partner v pětimístné variantě, který se vyrábí od roku 2008....

Gumové autokoberce Peugeot Partner 2008- (5 míst) Gumové autokoberce pro vůz Peugeot Partner v pětimístné variantě, který se vyrábí od roku 2008. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Peugeot Partner. Lisují se bez použití PVC a splňují požadavky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM.

Tento nejprodávanější produkt Gumové autokoberce Frogum Peugeot Partner 2008- (5 míst) od skvělého výrobce Frogum pohodlně seženete ještě dnes ve výhodné akci! V současnosti pořídíte za cenu 699 Kč.