Gumové autokoberce Frogum VW Sharan 1996-2010 (přední)

Gumové autokoberce pro vůz VW Sharan.  Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř.... více informací »
Gumové autokoberce Frogum VW Sharan 1996-2010 (přední)
Značka: Frogum
550 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové autokoberce pro vůz VW Sharan.  Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř....

Gumové autokoberce pro vůz VW Sharan

Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od polského výrobce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla.

Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM!

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Frogum liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.

Tento skvělý kus Gumové autokoberce Frogum VW Sharan 1996-2010 (přední) od výrobce s dobrým jménem Frogum lze nakoupit v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční cena již od 550 Kč.