Gumové autokoberce Geyer & Hosaja Ford Galaxy 1995-2006 (7 míst)

Robustní gumové autokoberce pro vůz Ford Galaxy. Mají dezén ve tvaru pláství, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po... více informací »
Gumové autokoberce Geyer & Hosaja Ford Galaxy 1995-2006 (7 míst)
990 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní gumové autokoberce pro vůz Ford Galaxy. Mají dezén ve tvaru pláství, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po...

Robustní gumové autokoberce pro vůz Ford Galaxy. Mají dezén ve tvaru pláství, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký.

Autokoberce od výrobce GEYER & HOSAJA jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Ford Galaxy).

V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.

Díky speciálnímu uchycení v sobě autokoberce namají díry po ramínkách, kromě fixací jsou tak autokoberce celistvé a voda nemá šanci proniknout skrz.

Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek.

Výrobek je držitelem certifikátu ID 0000046281 zkušebního institutu T'ÜV Rheinland.

Certifikát zaručuje, že výroba je pravidelně kontrolována, a že výrobek splňuje veškeré nároky na bezpečnost při použití v automobilu. 

Pokud si nejste jisti s výběrem gumového autokoberce a potřebujete poradit, čím se právě Geyer & Hosaja liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

V článku napravo jsou podrobně popsané rozdíly mezi jednotlivými výrobci a produkty. Zmiňujeme veškeré jejich vlastnosti, klady a zápory i doporučení podle toho, jakým způsobem Vaše auto využíváte.


Kvalitní a levný výrobek jde koupit bez obtíží na stránkách v oblíbené kategorii gumové autokoberce! Nyní si můžete koupit zlevněné zboží z naší kategorie za výhodné peníze! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od výrobce Geyer & Hosaja. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Geyer & Hosaja pro vás připravuje vynikající zboží

Hodně oblíbený produkt Gumové autokoberce Geyer & Hosaja Ford Galaxy 1995-2006 (7 míst) od kvalitního výrobce Geyer & Hosaja k dostání na našich stránkách teď ve slevě! Akční ceny od 990 Kč.